+38 050 685 10 03
ekoterncompany@gmail.com

Про нас

slider-1

Приватне підприємство «Екотерн» спеціалізується на наданні послуг з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) у місті Тернополі. Підприємство створене у 2011 році.
Ми надаємо широкий спектр послуг з видалення побутових відходів. Наші фахівці надають необхідну спецтехніку для збору і завантаження сміття, зручні контейнери сучасної конструкції, а також здійснюють регулярне вивезення відходів.
Багатий досвід та глибокі знання роботи в галузі вивезення ТПВ дають можливість підприємству виконувати замовлення будь-якої складності у сфері поводження з відходами.
Діяльність підприємства характеризується справжньою якістю наданих послуг та оперативністю вивезення відходів, що попереджає виникнення антисанітарного стану на вулицях нашого міста.
У колективі підприємства працюють кваліфіковані спеціалісти, робота яких ґрунтується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Вивіз твердих побутових відходів здійснюється відповідно до графіків вивезення ТПВ, узгоджених з клієнтом.
Вивіз твердих побутових відходів здійснюється на основі спеціально розроблених схем та графіків вивозу, із урахуванням потреб, об’єму відходів та побажань клієнта.
Все це є гарантією високої якості виконуваної роботи, такої корисної і необхідної. Ну а вирішальним аргументом для багатьох може стати цілком доступна вартість наших послуг.
ПП «Екотерн» знаходиться за адресою по вул. Текстильна, 25, що у місті Тернополі.
Давайте разом зробимо вулиці нашого міста чистішими!
«Екотерн» завжди до Ваших послуг!