До уваги мешканців сіл Чернилів-Руський, Соборне, Ступки, Ангелівка, Романівка Байковецької сільської ради ДП “Екотернтранс” ПП “Екотерн” інформує про намір змінити тариф на послугу з управління побутовими відходами
На виконання положень Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018р..
У зв’язку із збільшенням цін на запасні частини,паливо-мастильні матеріали,а також із прийняттям Закону України від 30.08.2024р.№11416-д “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану”,яким пропонується підвищення ставки військового збору з 1,5% до 5% ,росту оплати праці працівників підприємства ,зважаючи на те,що вищенаведені статті витрат займають значну частину в структурі собівартості надання послуг з управління побутовими відходами,спричинили виникнення необхідності приведення тарифу до економічно обгрунтованого рівня.
На виконання пункту 2 розділу II Порядку ДП”ЕкотернТранс” ПП”Екотерн” інформують про намір змінити чинні тарифи на послугу з управління побутовими відходами, а саме : загальний розмір планового тарифу на послуги з управління побутовими відходами становитиме 175,95 грн за 1 куб.м. ( без ПДВ та єдиного податку),з них :
– вивезення побутових відходів – 152,92 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ та єдиного податку)
– захоронення побутових відходів – 23,03 грн. за 1 куб.м. (без ПДВ та єдиного податку)
Загальна вартість послуги з податком буде становити 184,75грн за 1 куб.м.
В загальному , розмір тарифу на послугу з управління побутовими відходами планується збільшити на 46,97% .
Усі зауваження і пропозиції щодо зміни тарифу приймаються з 07 лютого 2025р. по 17 лютого 2025р. за адресами :
ДП”ЕкотернТранс”ПП”Екотерн” ,м.Тернопіль, вул.Текстильна,25
Байковецька сільська рада, с. Байківці, вул. Січових Стрільців, 43.